Regulamin sklepu

 

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1.1. Serwis cukierniakulpa.pl prowadzony jest przez firmę PIEKARNIA S.C.M.M.KULPA  z siedzibą przy ul. Piastowskiej 33A, 48-200 Prudnik, NIP 7551865656, REGON 160073905.

1.2.  Firma PIEKARNIA S.C.M.M.KULPA zastrzega sobie prawo do zmiany danego Regulaminu oraz jego podstron w dowolnym czasie.

1.3.  Wszystkie treści i materiały znajdujące się na stronie cukierniakulpa.pl należą do firmy PIEKARNIA S.C.M.M.KULPA,i tym samym objęte są ochroną praw autorskich zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006r., Nr 90, poz. 631 z późn. zm. – j.t.).

1.4. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie przepisy prawa polskiego.

 

2. DEFINICJE

2.1. Usługi:

Przygotowanie i dostarczanie przez firmę PIEKARNIA S.C.M.M.KULPA wyrobów cukierniczych.

2.2. Klient:

Pełnoletnia osoba fizyczna lub podmiot gospodarczy, korzystająca z usług.

 

3. PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.1. Firma PIEKARNIA S.C.M.M.KULPA w ramach swojej działalności oferuje realizację wyrobów cukierniczych: tortów, ciast.

3.2. Wyroby cukiernicze sprzedawane są na kilogramy. Waga zamówionego produktu może się różnić +/- 10%.

3.3. Wygląd zamawianych produktów może nieznacznie się różnić od wyglądu produktów ze zdjęć zamieszczonych na stronie.

 

4. ZŁOŻENIE ZAMÓWIENIA

4.1.  Zamówienie można złożyć internetowo przez sklep: https://cukierniakulpa.pl/sklep lub telefonicznie pod nr. 695 199 734

4.2.  Zamówienie należy złożyć co najmniej 2 dni przed terminem odbioru produktu.

4.3.  Zamówienie może być doręczone do domu (jeśli znajduję się w zasięgu dostawy) lub dostarczone do jednego z firmowych sklepów.

4.4. Firma PIEKARNIA S.C.M.M.KULPA zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia. W przypadku odmowy realizacji z winy firmy, klient otrzyma zwrot wpłaconych pieniędzy.

4.5. Klient odpowiada za podanie prawidłowych danych niezbędnych do realizacji zamówienia. W przypadku podania błędnych informacji czas realizacji może ulec zmianie oraz może wiązać się z dodatkowymi kosztami ze strony klienta lub anulowaniem zamówienia.

 

5. PŁATNOŚĆ ZA ZAMÓWIENIE

5.1. Firma PIEKARNIA S.C.M.M.KULPA udostępnia Klientowi następujące sposoby płatności:

  • Płatności elektroniczne i płatności kartą płatniczą za pośrednictwem serwisu przelewy24.pl
  • Płatność przy odbiorze

 

Serwis Przelewy24 jest wykorzystywany przez firmę PayPro SA, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, tel. +48 (61) 642 93 44, WWW: www.przelewy24.pl, e-mail: serwis@przelewy24.pl. PayPro SA – wpisana jest do Krajowej Instytucji Płatniczej do rejestru krajowych instytucji płatniczych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego pod numerem podmiotu w UKNF IP24/2014

5.2. Na życzenie Klienta firma PIEKARNIA S.C.M.M.KULPA  wystawi fakturę VAT. Dane do faktury należy wpisać w momencie składania zamówienia. Wystawiona faktura VAT zostanie wysłana drogą mailową na adres e-mailowy podany przy zamówieniu lub dołączona do zakupionych produktów.

 

6. DOSTAWA

6.1. Dostawy wyrobów cukierniczych realizowane są od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-18:00.

6.2. Koszt dostawy jest ustalany na podstawie kodu pocztowego miejsca dostawy. Cennik dostawy jest dostępny tutaj

6.3. Klient ma możliwość zmiany adresu oraz godziny dostawy jednak nie później niż do godziny 9:00 dnia dostawy. Aby zmienić adres lub godzinę należy zrobić to telefonicznie tel. 601 744 113

6.4. Firma PIEKARNIA S.C.M.M.KULPA nie ponosi odpowiedzialności za nieodebranie dostawy przez Klienta w ustalonym przedziale czasowym oraz miejscu. W takim przypadku Klient nie ma prawa domagać się zwrotu środków za nieodebranie dostawy ze swojej winy.

6.5. Jeżeli pod adresem podanym w zamówieniu kurier nie zastanie adresata, może on pozostawić przesyłkę innej osobie obecnej w danym lokalu.

6.6. Produkty dostarczane do odbiorcy są świeże oraz utrzymane w odpowiedniej temperaturze.

Torty oraz ciasta powinny być przechowywane w lodówce oraz spożyte w ciągu 48 godzin. Firma nie odpowiada za nieodpowiednie przechowywanie towaru oraz spożyciem produktów po upływie daty ważności.

 

7. ZMIANA I ANULOWANIE ZAMÓWIENIA

7.1. Klient ma możliwość dokonania zmian w zamówieniu maksymalnie 48 godzin przed planowaną datą realizacji zamówienia.  Zmienić lub anulować zamówienie można dokonać telefonicznie tel. 695 199 734

 

8. REKLAMACJE

W razie niezgodności przedmiotu zamówienia lub sposobu jego realizacji ze złożonym zamówieniem lub niniejszym regulaminem, Klient uprawniony jest do złożenia reklamacji.

8.1. Reklamacja winna zostać złożona za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail pod adresem kontakt@cukierniakulpa.pl lub telefonicznie tel. 695 199 734.

8.2. Reklamację uważa się za złożoną z chwilą otrzymania przez Klienta potwierdzenia przyjęcia reklamacji.

8.3. W razie uwzględnienia przedmiotu reklamacji firma PIEKARNIA S.C.M.M.KULPA poinformuje Klienta o możliwości wymiany przedmiotu  lub rekompensaty.

8.4. W razie stwierdzenia przez firmę PIEKARNIA S.C.M.M.KULPA, iż Reklamacja jest niezasadna w szczególności z uwagi na zgodność przedmiotu reklamacji z Zamówieniem, firma PIEKARNIA S.C.M.M.KULPA poinformuje Klienta o fakcie nieuwzględnienia reklamacji w terminie nie dłuższym niż 3 dni robocze przedstawiając stosowne uzasadnienie.

 

9. POLITYKA PRYWATNOŚCI

9.1. Wszystkie dane osobowe oraz teleadresowe uzyskane w procesie rejestracji zamówienia są gromadzone i przechowywane zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.). Dane te nie będą użyczane, ani udostępniane osobom trzecim i będą używane wyłącznie w celach marketingowych. Administratorem danych jest PIEKARNIA S.C.M.M.KULPA  z siedzibą przy ul. Piastowskiej 33A, 48-200 Prudnik, NIP 7551865656, REGON 160073905. Zmiany swoich danych osobowych i teleadresowych można dokonać kontaktując mailowo na adres kontakt@cukierniakulpa.pl. W ten sam sposób można usunąć swoje dane osobowe i teleadresowe.

9.2. Serwis cukierniakulpa.pl korzysta z plików cookie. Poprzez korzystanie z naszej strony wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na twoim komputerze/urządzeniu.